Staż Farmaceuta

Menu strony

Ogłoszenie o Nabór na Stanowisko Farmaceuty – Dział Farmaceutyczny

Instytut Badawczy Tree of Life ogłasza nabór na stanowisko farmaceuty do pracy w naszym Dziale Farmaceutycznym. Poszukujemy kandydata, który posiada wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w dziedzinie farmacji. Jeśli jesteś pasjonatem nauki, a zarazem zainteresowany starożytnymi metodami i ich potencjalnym zastosowaniem w dzisiejszej farmacji, to ta oferta może być dla Ciebie!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie farmacji.
  • Doświadczenie w pracy jako farmaceuta.
  • Zainteresowanie starożytnymi metodami i alchemią będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Dbałość o szczegóły i dokładność w pracy.
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana.

Obowiązki:

  • Praca nad badaniami związanymi z potencjalnymi zastosowaniami starożytnych metod w dziedzinie farmacji.
  • Analiza historycznych tekstów oraz dokumentów dotyczących farmacji i alchemii.
  • Przeprowadzanie eksperymentów oraz testów laboratoryjnych.
  • Współpraca z innymi naukowcami i ekspertami w celu osiągnięcia wspólnych celów badawczych.
  • Raportowanie wyników badań oraz prezentacja wniosków zespołowi i innym zainteresowanym stronom.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym środowisku badawczym.
  • Szansę na udział w innowacyjnych projektach i eksperymentach.
  • Pracę w zespole złożonym z pasjonatów i ekspertów z różnych dziedzin.
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności i zdobywania wiedzy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia.

Jak Aplikować:

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą unikalną możliwością, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: [adres e-mail rekrutacyjny]. W liście motywacyjnym opisz swoje doświadczenie, zainteresowania naukowe oraz to, dlaczego chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu.

Termin składania aplikacji: [data zakończenia naboru]

W temacie wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na Stanowisko Farmaceuty – Dział Farmaceutyczny”.

Instytut Badawczy Tree of Life to miejsce, gdzie nauka spotyka się z tradycją, a przeszłość z przyszłością. Jeśli chcesz być częścią naszej inspirującej podróży, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji i dołączenia do naszego zespołu.

*Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

OFERTA NIEAKTUALNA

Współpraca? Pomoc?

Skontaktuj się z nami za pomocą poczty lub telefonicznie